SLUŽBY HOTELU ANETTE

24 HODINOVÁ RECEPCE

Recepce je k dispozici 24/7 a recepční rádi našim hostům zajistí i Concierge služby. Přihlášení k ubytování na pokoj (check in) je možné od 14:00 a odhlášení (check out) maximálně do 12:00 hodin.

RESTAURACE

Naše nekuřácká restaurace je Vám k dispozici v pracovní dny od 11:00 do 22:00 a o víkendech prozatím jen pro pořádání objednaných společenských akcí. Restaurace je také ideálním místem pro pořádání jednání, přednášek, oslav apod. Kapacita je cca. 70 míst. Naše kuchyně připravuje mimo českých i mezinárodní jídla a to buď z denní nabídky, nebo dle dohody pro jednotlivé akce.

SNÍDANĚ

Bufetové snídaně je pro všechny hotelové hosty k dispozici v hotelové restauraci každý den od 7:30 do 10:00, je ale možné si sjednat náhradní balíček, pokud odjíždíte dříve.

BAR

Nekuřácký bar je k dispozici v pracovní dny od 11:00 do 22:00.

HERNA / ZASEDACÍ MÍSTNOST

Pobavit se můžete při šipkách, kulečníku, nebo stolních hrách, které vám budou k dispozici v místní herně. Herna je otevřena denně po objednání v hotelové recepci. 

Tato místnost může být velice rychle změněna na zasedací místnost pro cca. 20 lidí, včetně projektoru s promítacím plátnem, ozvučením případně jiným vybavením dle objednávky.

WI-FI

Internetové Wi-Fi připojení je zdarma v celém objektu pro hotelové hosty.

SAUNA

Momentálně mimo provoz z důvodu rekonstrukce. Pořádný odpočinek si můžete užít v naší hotelové sauně. Více informací včetně přijetí objednávky Vám ráda poskytne naše recepce. Cena za osobu 365,- Kč / hodina v ceně je zahrnuto zapůjčení osušky a županu. 

OBJEDNÁNÍ AUTA/ TAXI

Rádi pro Vás zajistíme přistavení taxi, případně Vám zprostředkujeme pronájem vozidla.

NEKUŘÁCKÉ PROSTŘEDÍ

Mějte prosím na paměti, že celý hotel a jeho součásti jsou nekuřácké. Porušení zákazu kouření bude postiženo pokutou a ubytovatel si vyhrazuje právo na náhradu nákladů souvisejících s uvedením zakouřených či jinak poškozených prostor do původního stavu.

FITNESS

Chtěli byste si během pobytu v hotelu Anette zacvičit, zaběhat, či zvolíte jinou aktivitu? Vyberte si a kupte podle svých představ na tomto odkazu: www.gofit.io/hotelanette

ppp